Online Před 2 měsíci

Informace o vstupenkách na MS 2024 v kostce

Pražská O2 Arena a Ostravar Aréna hostí zápasy MS v hokeji 2024. Vstupenky na samostatné zápasy byly spuštěny 16. ledna 2024 a většina z nich je vyprodána. VIP vstupenky jsou k dispozici od 5. prosince, zahrnují catering a samostatný vstup, s cenami začínajícími na 4390 Kč.

Blog
Včera
REGIONHRADEC.CZ

Nejslabší rok Českých patentů od roku 1995

Počet patentových přihlášek podaných českými subjekty k Úřadu průmyslového vlastnictví ČR poklesl na 465 v roce 2023, což je nejnižší číslo od roku 1995. V roce 2023 bylo uděleno či validováno 454 patentů tuzemským a 4 979 zahraničním subjektům.

Blog
Před 2 dny
REGIONHRADEC.CZ

Vliv menstruačního cyklu na sportovní výkonnost žen?

Studie ukazují minimální vliv menstruačního cyklu na sportovní výkonnost žen. Považovat menstruační cyklus za zásadní faktor výkonnosti je mylné. Důležité je otevřeně diskutovat o zdravotních otázkách a upravit trénink podle individuálních potřeb.

Blog
Před 2 dny
REGIONHRADEC.CZ

Nová pošta v sídle banky komplikuje parkování

Nová pobočka České pošty v hlavním centru banky nabízí lepší prostředí a služby pro zákazníky. Pobočka je bezbariérová a zahrnuje vyznačení pro nevidomé. Navzdory vylepšením však nová adresa způsobuje potíže s parkováním.

Blog
Před 2 dny
REGIONHRADEC.CZ

Czech Tour se zúčastní i nejlepší tým světa INEOS Grenadiers

Sen splněn: nejlepší tým světa se zúčastní Czech Tour. Tento prestižní závod v České republice přitahuje fanoušky cyklistiky a díky účasti týmu INEOS Grenadiers bude zájem ještě větší. Závod tak vstupuje do sportovní historie.

Blog
Před 3 dny
REGIONHRADEC.CZ

Při opravě letohrádku Opočno přidali tajné schránky pro další generace

Oprava střechy zámeckého letohrádku v Opočně pokračuje podle plánu s očekávaným dokončením v roce 2024. Během rekonstrukce byly umístěny časové schránky s tiskovinami, informacemi o zámku a vzkazem pro budoucího správce zámku.

Blog
Před 6 dny
REGIONHRADEC.CZ

Mimořádná prohlídka pevnosti Stachelberg

Fabian Tours představuje nový program "Mimořádná prohlídka obranné linie Stachelbergu včetně prohlídky pevnosti". Exkurze je limitována a koná se pouze dvakrát do roka pro max 30 účastníků.

Blog
Před týdnem
REGIONHRADEC.CZ

Parkoviště pod Orlickými horami kopmlikuje provoz cyklobusů

Nedostatek parkovacích míst zablokoval hlavní přístup na hřebenech Orlických hor, zkomplikovaný rekonstrukcí silnice z Deštného na Šerlich. Plánované parkoviště je jediným řešením, ale bez progrese.

Blog
Před týdnem
REGIONHRADEC.CZ

Nový domov pro 18 zdravotně postižených v Jičíně

Královéhradecký kraj vybuduje v Jičíně nový domov pro osoby se zdravotním postižením za 91,5 milionu korun. Tento projekt začne v květnu 2024 a jeho realizace se očekává do konce roku 2025.

Blog
Před týdnem
REGIONHRADEC.CZ

Lakers James naznačil konec v NBA

Hvězda Lakers James naznačil konec v NBA, což vyvolalo diskusi. Jeho odchod by měl obrovský dopad, ale není žádný důkaz pro ani proti. Basketbalový svět čeká na další vývoj.

Blog
Před týdnem
REGIONHRADEC.CZ

Fotbalisté Dukly zvítězili v Jihlavě a pojistili si tak první místo

Fotbalisté Dukly zvítězili v Jihlavě a pojistili si tak první místo v druhé lize. Důležitý zápas rozhodly klíčové momenty ve prospěch Pražského týmu. Jihlavsští nadále bojují o záchranu.

Blog
Před týdnem
REGIONHRADEC.CZ

Augustinův zvon ožil na Zelený čtvrtek

Zvon Augustin na Bílé věži v Hradci Králové, který na Vánoce přišel o srdce, se na Velikonoce ozval znovu, hrajíc "C". Opravený zvon symbolizuje obnovení a radost. Na vánoční nehodu navázal otevřenou věž pro 15 lidí a zvonění 8. května na Den vítězství.

Blog
Před 2 týdny
REGIONHRADEC.CZ

Severní obchvat Jaroměře bude na podzim

Jaroměř očekává dokončení severního obchvatu na podzim, čímž se zlepší dopravní situace ve městě. Obchvat ulehčí zatíženým městským komunikacím a přinese klid a mír městským obyvatelům vystaveným hluku a znečištění z dopravy.

Blog
Před 2 týdny
REGIONHRADEC.CZ

Moderní operační sály za 120 milionů korun oživí dvorskou nemocnici

Dvorská nemocnice získala dva nové moderní operační sály po 40 letech čekání, s náklady cca 120 milionů korun. Nové sály umožní každoročně provádět až 1 500 operací. Tyto investice přispěly k rozvoji zdravotnictví v Královéhradeckém kraji.

Blog
Před 3 týdny
REGIONHRADEC.CZ

Velikonoční zábava pro celou rodinu ve Svatém Vavřinci

Velikonoční oslavy na Vavřinci nabízí 5 dní aktivit pro celou rodinu. Ubytování v apartmánech, animační programy pro děti, cvičení pro dospělé, kuchařská show a tradiční moravské speciality. Okolí nabízí atrakce jako minigolf, Safari Park, lanovku na Sněžku a aquaparky.

Blog
Před 3 týdny
REGIONHRADEC.CZ