ZPRÁVY AKTUALITY Královéhradecký kraj

Ministerstvo zdravotnictví: Situace s onemocněním covid-19 je stabilizovaná

S blížícím se podzimem ale dbejte na prevenci a očkujte se.

0

Před 4 dny

Ohňostroj a zábavný program k 20 letům ZŠ Sion Elementary

Ve středu 20. 9. ve 20 h. proběhne slavnostní ohňostroj v ul. Kleinerových v Třebši, kde sídlí ZŠ Sion ELEMENTARY, která tak oslaví 20 let své existence.

0

Před 4 dny

Senátor ODS Aschenbrenner: Společná kandidátka SPOLU do eurovoleb je nesmysl, vzniklo by další monstrum

Politické strany sestavují kandidátky do voleb do Evropského parlamentu, které se uskuteční v červnu 2024. Zaznívají i hlasy, že by vládní koalice SPOLU (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) měla do toho jít společně, podobně jako tomu bylo při hlasování do Poslanecké sněmovny v roce 2021. Považuji tento postup za nesmyslný, protože postavení a možnosti ODS by to oslabilo a byl by to jen výtah k moci pro menší strany.

0

Před 4 dny

Město Hradec Králové podpořilo Sanitku splněných přání

Hradec Králové podpořil projekt Sanitka splněných přání. Projekt Sanitka splněných přání spočívá ve splnění posledního přání osobám na sklonku jejich života.

0

Před týdnem

Věčné růže z e-shopu HomeDecorHome.cz jsou dokonalým dárkem pro každou příležitost

Představte si, že máte možnost darovat květiny, které neuvadají, neztrácejí svou krásu a vůni po celé roky. To není pouhý sen. Díky e-shopu HomeDecorHome.cz můžete získat tyto nádherné věčné růže, které jsou ideálním dárkem pro každou příležitost. Nechte se inspirovat touto originální a nadčasovou možností vyjádřit svou lásku, vděčnost nebo obdiv.

0

Před týdnem

Krytý padesátimetrový plavecký bazén na Eliščině nábřeží od září funguje opět v běžném režimu

Po letních prázdninách se provoz krytého plaveckého bazénu vrací do běžného režimu.

0

Před 2 týdny

Pod lízátky vystoupí Xindl X a Monkey Business, Votroci se utkají s Olomoucí

Na první zářijový víkend připravilo město Hradec Králové ve spolupráci s konsorciem stavebních společností, fotbalovým klubem a dalšími partnery velkolepé slavnostní otevření nového fotbalového stadionu. Akce s názvem Zpátky pod lízátky se bude konat v neděli 3. září od 10 do 23 hodin.

0

Před 3 týdny

SsangYong dnes uvedl na český trh facelift modelů Tivoli a Tivoli Grand

SsangYong dnes uvádí na český trh faceliftovaný model Tivoli a jeho kombi verzi Tivoli Grand. Navazuje tak na úspěch předchozích verzí těchto modelů. Již tradiční předností vozů jihokorejské značky SsangYong zůstává velmi atraktivní poměr ceny a užitné hodnoty.

0

Před měsícem

Město chystá novinku na pouchovské sportoviště

Nová tělocvičná hala na Pouchově začala sloužit sportovcům v březnu loňského roku. Nyní se do této oblasti vrátí řemeslníci, kteří upraví přilehlé sportovní hřiště na softbal.

0

Před měsícem

Senátor Aschenbrenner: Vykázání problémových osob z města je jediné možné řešení

S výzvou, aby samosprávám legislativně umožnili vykázat ze svého území problémové lidi, kteří tam nemají trvalé bydliště, se v otevřeném dopise obrátili na premiéra České republiky Petra Fialu a ministra vnitra Víta Rakušana plzeňský primátor Roman Zarzycký a radní pro oblast bezpečnosti a prevence kriminality Jiří Winkelhöfer.

0

Před měsícem

Galavečer RedFace 2 se koná 9. září 2023 v UNYP Aréně v Praze a slibuje skvělý sportovní zážitek i nevšední podívanou

Dne 9. srpna 2023 proběhla tisková konference organizace RedFace k historicky druhému galavečeru, který se uskuteční 9. září 2023 v UNYP Aréně v Praze. Organizace, za kterou stojí promotér Petr Diviš, představila novou fight card, ve které kombinuje profesionální zápasníky s pouličními rváči a influencery, čímž chce zviditelnit bojové sporty. Hlavním partnerem večera je Kratom World a mediálním partnerem je Fajn rádio.

0

Před měsícem

Odlehčovací služba Honkova se už postarala o téměř dvě stovky klientů

Koncem června loňského roku zahájila provoz odlehčovací služba v Honkově ulici.

0

Před měsícem

V jakém e-shopu koupíte stabilizované růže za dobrou cenu?

Když se řekne krása a elegance, často si představíme růže. Tyto nádherné květiny jsou symbolem lásky a emocí po celém světě. Avšak, klasické řezy růží mají své omezení – jejich krása může vyblednout a zmizet už po několika dnech. Naštěstí existuje způsob, jak si užít krásu růží po mnohem delší dobu – řešením jsou stabilizované růže. Kde takové růže pořídit, a ještě za dobrou cenu?

0

Před měsícem

SsangYong dnes uvádí na trh zbrusu nový model Torres

Jihokorejská automobilka SsangYong v loňském roce uvedla na svém domácím trhu model Torres, který od počátku slaví velké prodejní úspěchy. Nyní nastává chvíle, kterou čeští fanoušci značky SsangYong dlouho očekávali. Dnes totiž tento zbrusu nový model uvádí automobilka také na český trh.

0

Před měsícem
Studio UHK