Nová mobilní aplikace usnadní turistům cestování po Česku

Zakladatelé a autoři aplikace, společně s Asociací turistických informačních center ČR (A.T.I.C. ČR), zahajují spolupráci na projektu on-line informačního turistického centra (OITC) – mobilní aplikace, která usnadní turistům přístup k informacím o zajímavostech, událostech a službách v ČR.


Zakladatelé a autoři aplikace, poskytovatelé digitálních řešení v cestovním ruchu, společně s Asociací turistických informačních center České republiky (A.T.I.C. ČR), oznámili zahájení spolupráce na projektu on-line informačního turistického centra (OITC) – mobilní aplikace navržené pro veřejnost, která poskytne komplexní podporu při cestování po České republice.

Tento projekt je navržen tak, aby usnadnil turistům přístup k informacím o zajímavostech, událostech a službách v reálném čase, a to vše na dosah ruky. Aplikace bude sloužit jako centrální bod pro turistické informace a zároveň bude podporovat turistická informační centra (TIC) tím, že jim umožní představit své služby široké veřejnosti. Nadto bude aplikace poskytovat personalizované doporučení na základě preferencí a předchozího chování uživatele.

Pro turistická informační centra představuje aplikace OITC další krok vpřed. Kromě možnosti prezentovat své služby v digitální formě pro široký okruh uživatelů, bude pro členská TIC dostupná zvýhodněná cena při zapojení se do aplikace. Tato spolupráce také otevírá možnost pro TIC získávat cenná data o chování uživatelů, počtu stažených letáků a dalších uživatelských interakcích, což jim umožní lépe porozumět potřebám návštěvníků a efektivněji plánovat své činnosti a propagaci.

Spolupráce mezi autory OITC a A.T.I.C. ČR je krokem směrem k propojení technologie a cestovního ruchu, a je jasným signálem, že Česká republika je připravena přivítat digitální éru cestování. Aplikace OITC je dostupná pro stažení na hlavních platformách, včetně iOS a Android. Turistická informační centra jsou postupně oslovována s možnostmi připojení se k tomuto projektu, aby začala využívat přednosti, které jim aplikace OITC nabízí.


Hrady.cz - letní kulturní festival 2024

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Studio UHK

Hlavní zprávy

 

Hrady.cz - letní kulturní festival 2024