Tradiční běh Hronov – Náchod za účasti policistů

NÁCHODSKO - Obdivuhodné výsledky policistů z územního odboru.

Dne 19. října 2024 se uskutečnil 66. ročník silničního běhu Hronov – Náchod. Tento prestižní závod, přilákal přes 600 běžců. Kromě hlavního závodu, který začal na náměstí v Hronově přesně v 11:00, byl součástí i dětský závod, kde své síly poměřily děti různých věkových kategorií. Výkon účastníků byl obdivuhodný, zvláště pak 11 policistů z územního odboru Náchod, kteří předvedli neuvěřitelné výkony.

Zvláštní uznání si zaslouží prap. David Plný z obvodního oddělení Náchod, který se v hlavním závodu umístil na úžasném 2. místě. Konkurence byla tvrdá, a přestože o vítězství bojoval až do posledních metrů, zaostal za nejrychlejším běžcem o jednu sekundu. Trasu dlouhou 9 350 m zdolal za fenomenálních 30 minut a 12 sekund.

Všem účastníkům, a zvláště těm z řad policie, patří obrovská gratulace za jejich odhodlání a nasazení. Tento závod opět ukázal, že i v náročných podmínkách a tvrdé konkurenci dokáží naši policisté dosáhnout skvělých výsledků.

O našem kolegovi jste mohli slyšet už zde.